Witam...:) stworzyłam nowego bloga. Jestem uszczęśliwiona tym jak super udało mi się zrobić wygląd tego...wszystkiego. Piszcie w komentarzach jak coś się wam spodoba. Będę w nim zamieszczać moje opowiadanie. Zamieszczać je będę tu po rozdziale. ;) Miłego czytania! :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz